četrtek, 6. november 2014 Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije

Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije je namenjen vsem, ki si želijo dodatnega znanja oziroma nadgraditi svoje znanje fotografiranja in pridobiti osnovno znanje obdelave fotografij na računalniku.

Potrebno predznanje je osnovno poznavanje operacijskega sistema Windows, obvladovanje in poznavanje funkcij fotoaparata (nastavitev zaslonke, ISO, zaklop, formati,...), osnovno znanje angleščine, da boste lahko sledili delu s programi v angleščini in dodatnimi pojasnili v slovenščini. Potrebovali boste DSRL ali boljši sistemski/kompaktni aparat, ki omogoča spreminjanje zaslonke in časa pri fotografiranju. Zaželjeni so tudi osebni prenosni računalniki. Če pa želite najprej spoznati osnove fotografije, lahko prej obiščete osnovni oziroma začetni tečaj fotografije.

Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije se prične v nedeljo, 16. novembra 2014. Tečaj zajema 2 uri teoretičnega dela in 10 ur praktičnega dela. Več o vsebini si lahko preberete na povezavi. Cena tečaja je 60 €, v kolikor ste prej obiskali začetni oziroma osnovni tečaj fotografije, vam izvajalka tečaja prizna 15% popusta.

Za vse ostale informacije je na voljo ing. fot. Slavica Isovska na telefonski številki 031 573 108 in na elektronskem naslovu: slavica.isovska@gmail.com.

Vljudno vabljeni k udeležbi.