petek, 29. marec 2013 Načrtujte svojo karierno pot že med študijem!

Univerza   na   Primorskem v  sodelovanju  s   podjetjem Adecco  v   mesecu   marcu, aprilu in maju
2013 organizira vrsto brezplačnih skupinskih in individualnih srečanj na temo  načrtovanja  karierne poti in pridobivanja novih kompetenc že v času študija.

Vabimo  vas,  da  se  udeležite  srečanja,  kjer  boste  lahko preko različnih testov ocenili svoje potenciale  ter  identificirali svojo karierno pot, spoznali vlogo in pomen pridobivanja dodatnih kompetenc že v času študija ter pomembnost vključevanja v aktivnosti vseživljenjskega učenja.

Na srečanju bodo obravnavane sledeče teme:
      •   pomen poznavanja samega sebe, svojih ciljev, interesov ter osebnih značilnosti,
         •   identifikacija lastnih znanj in dosežkov ter spoznavanje svojih sposobnosti,
                                                spretnosti in veščin,
                             •    pomen kompetenc (kompetenčni portfolio),
                                      •   prehod iz študija v zaposlitev.

Udeleženci  se  boste  na  skupinskih  srečanjih  na  interaktiven  način  preko  praktičnih  vaj  in skupinskih  debat  seznanili  s  pomenom  pravočasnega  načrtovanja  karierne poti  ter  pridobili uporabna znanja, ki vam bodo pomagala pri prehodu iz študija v zaposlitev ter pripomogla k večji konkurenčnosti  na  trgu  dela.
Na  vašo  željo  bodo   sledila  individualna  srečanja,   kjer   boste  s svetovalcem podrobneje pregledali rezultate in pripravili akcijski načrt.

Število   mest   je   omejeno,   zato   pohitite    in   si   zagotovite  udeležbo!
Prijave   zbiramo   na   e-naslovu:    blanka.palcic@upr.si, do srede, 3. 4. 2013 oziroma do zapolnitve mest.

Več informacij:
Blanka Palčič, Karierni center – služba za vseživljenjsko karierno orientacijo
T. ++386  5 611 75 08
e-pošta: blanka.palcic@upr.si
www.ustvarikariero.si

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov 2007-2013, razvojne prioritete 3: »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja«; prednostne usmeritve 3.3 »Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva«. Projekt karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela  (OP RCV_VS-11-016).

Letak.