četrtek, 18. november 2021 Na zavarovalnici Generali pospešeno iščejo mlajše IT razvojnike tehnoloških rešitev

Na zavarovalnici Generali išejo mlajše IT razvojnike tehnoloških rešitev, ki imajo tudi zanimanje za zavarovalništvo.

Oseba bo skrbela za razvoj aplikacij, implementirala rešitve v sklepalno platformo, veliko sodelovala z ostalimi oddelki in zajemala poslovne potrebe ter tako pomembno prispevala k razvoju produktov.

Potrebna je zaključena VI. stopnja izobrazbe, v poštev pridejo tudi diplomanti. Pomembno je, da imajo kandidati dovoljenje za delo in bivanje in nekaj izkušenj s področja pisanja metod, programskih jezikov. Idealnega kandidata odlikuje analitična miselnost, je spreten s podatki in ga motivirajo izzivi dela v mednarodnem okolju.

Več si lahko preberete tukaj.