ponedeljek, 31. januar 2022 Za študente Računalništva in informatike so na voljo praksa ter tri delovna mesta

Podjetje Abastore d.o.o. ponuja prakso za študente Računalništva in informatike, v podjetju pa so trenutno razpisana tudi tri delovan mesta s področja računalništva.

Iščete dinamično, mlado okolje polno izzivov? Mi iščemo Java razvijalca in komaj čakamo, da prejmemo tvojo prijavo.

Kdo smo:

Abastore d.o.o. je podjetje za digitalno svetovanje s sedežem v Sloveniji, Nova Gorica. V manj kot 7 letih smo zgradili ekipo 170 strokovnjakov. IoT, Computer Science, Data Science, Big Data&Trening so področja, na katerih delujemo največ, z močnim večsektorskim strokovnim znanjem.

Razvijamo spletne, mobilne rešitve, rešitve za e-trgovino, platforme CMS in DMS.

Naš popolnoma nov sodelavec bo:

• Vešč oblikovanja za n-tier arhitekture
  • Strokovni uporabnik Spring (Spring Boot, Spring MVC, Spring Security)
  • Strokovnjak za relacijske in nerelacijske baze podatkov
  • Tekoče govoreč angleški in/ali italijanski jezik

Kot plus bo:

• Bil usposobljen za arhitekturo mikrostoritev, tehnike upravljanja projektov Agile&Scrum
  • +2 leti izkušenj z Java Developer

V Abastore d.o.o. se ne pogovarjamo s kandidati, govorimo samo z osebami. In popolna oseba je:

• Odličen timski delavec
  • Spoštuje roke in prednostne naloge
  • Samozavesten, ambiciozen