sreda, 18. marec 2009 Na tekmi med profesorji in študenti zmagali profesorji

Zmagovalec včerajšnjega košarkaškega turnirja v dvorani Bonifika v Kopru je ekipa zaposlenih na Famnitu in Pintu! Čestitamo - prav tako pa tudi ostalima ekipama, ki sta sodelovali: ekipi študentov UP Famnit in ekipi ŠOUP!

Najprej je ekipa zaposlenih na Famnitu in Pintu tesno premagala ekipo študentov, potem pa z nekaj večjo razliko ŠOUP, drugo mesto je z zmago nad ekipo ŠOUP osvojila ekipa študentov UP Famnit, ki je imela tudi največ podpore med navijači. Sodelujoči so soglašali, da bo tovrstno druženje ob Tednu Univerze postalo tradicionalno.

Mali košarkaški turnir se je razvil iz prvotne ideje dekana UP Famnit, prof. Dragana Marušiča, da bi se ob Tednu Univerze skupina zaposlenih na UP Famnit in UP Pint košarkaško pomerila z ekipo študentov te fakultete. Sodelujoči so soglašali, da bo tovrstno druženje ob Tednu Univerze postalo tradicionalno.

Spodaj "gasilski" posnetek zmagovalne ekipe in utrinek s tekme.

Povezava na celotno fotogalerijo s tekme tukaj.

Tukaj pa posnetek in novinarsko poročilo portala Primorska.info z naslovom "Profesorji so se znesli nad študenti".