petek, 10. oktober 2014 Na Rektorjev dan športna zabava in brucovanje!

Leto je naokoli, prvi študijski dnevi bodo kmalu za vami, pred nami pa največji športno-zabavni dogodek, tradicionalna JESENSKA ČISTA DESETKA! Univerzitetna športna zveza Primorska in Študentska organizacija Univerze na Primorskem na Rektorjev dan pripravljata tradicionalno, že 17. Čisto desetko ter Brucovanje.

Postanite del tradicije v sredo, 15.10.2014, v prenovljeni Areni Bonifika. Čaka vas 10 iger v katerih se boste pomerili in zastopali barve svoje fakultete. Za vse udeležence bo poskrbljeno za hrano in pijačo. Med prireditvijo se bomo zabavali skupaj z DJ-em. Ves čas pa bo potekal spremljevalni program aerobike, zumbe, HIITburna, fitnesa in še in še. Za najbolj pridne pa tudi nagrade. Pomerili se boste lahko v naslednjih disciplinah: košarka, odbojka, futsal, namizni tenis, keglanje, kalčeto (namizni nogomet), briškola, twister, pikado, štafeta v pretakanju bevande.

Za imetnike rdeče kartice Zdrava Zabava je udeležba na dogodku brezplačna. Za vse študente neimetnike redeče kartice Zdrava Zabava znaša udeležba na dogodku 5 EUR, ki bodo namenjene socialno ogroženim študentom (Študentski sklad).

Prijave sprejemajo na Info točki ŠOUP Koper. Predprijave se bodo pobirale na sedežu ŠOUP-a od 30.9.2014 do 14.10.2014. Prijavnico je mogoče vnaprej izpolniti TUKAJ. Registracija prijavljenih bo potekala od 8. do 9. ure na dan in  kraju dogodka.

Za več informacij lahko pišete na e-naslov info@uszp.si ali pokličete na telefonsko številko 051 692 100.

V večernih urah pa se spet dobimo in ga zažuramo na BRUCOVANJU 2014, kjer ŠOUP in Disco Planet Koper pripravljata bogat in pester program:

• dogajanje na velikem odru in na največji terasi v Kopru,
  • študentski cenik pijač,
  • študentske cene bowling stez,
  • izbor naj brucke in bruca,
  • animacija,
  •  bogate nagrade in še veliko, veliko več.

Na Brucovanju bodo nastopili:

• VANILLAZ,
  • ROBERT G. ROY,