torek, 13. september 2022 Na Ljudski univerzi Koper iščejo izvajalca/ko delavnic osnov digitalnih tehnologij oz. računalništva za starejše

Na Ljudski univerzi Koper iščejo mlado brezposelno osebo ali študenta/-ko, ki bo starejše učila osnov računalništva. Učenje bo potekalo v obliki delavnic, ki se bodo odvile med septembrom in novembrom. Izvajalec/-ka bo opravil/-a do 30 andragoških ur (45 minut)

Delavnice bodo potekale po dogovoru na več lokacijah na Obali, predvidoma v dopoldanskem času.

Iščejo:

• mlado osebo (do 29 let)
  • z dobro razvitimi spretnostmi za uporabo digitalnih tehnologij (predvsem osnove računalništva)
  • ki jo veseli delo na področju izobraževanja
  • se dobro prilagaja učnim potrebam posameznikov
  • ki ima lasten prevoz oz. se lahko drugače organizira, da je mobilna
  • izkušnje s poučevanjem odraslih so zaželene, a niso nujne

​Nudijo:

• izkušnjo dela na projektu
  • izkušnjo poučevanja skupine odraslih
  • dobro plačilo (12€ / uro)

Odzive sprejemajo do srede, 7. 9. 2022