sreda, 9. februar 2011 NA GLOBALNI TRG S PRODUKTI PRIHODNOSTI

NA GLOBALNI TRG S PRODUKTI PRIHODNOSTI

v torek, 22. februarja 2011, ob 13.00

na Fakulteti za management Koper v predavalnici B6 (Trg Brolo 12, Koper)

Verjetno ste se že vprašali, kako ovrednotiti idejo, jo razviti do izdelka, kako ga tržiti, kako pridobiti potrebna finančna sredstva in ustrezne kadre?

Na Inštitutu za fizikalno biologijo, na katerem se ukvarjajo z raziskavami s področja nano in biotehnologije in Venturii, v kateri se ukvarjajo s svetovanjem na področju razvoja novih izdelkov in storitev, so razvili poslovni model razvoja in trženja visokotehnoloških izdelkov, ki vam ga želijo predstaviti.

Na posvet in h kasnejšemu poslovnemu sodelovanju vabijo študente, inovatorje, raziskovalce ter podjetnike, ki želijo sistematično pristopiti k razvoju in trženju poslovnih idej. V obeh podjetjih združujejo kritično maso lastnega znanja strokovnjakov, ki bodo svetovali v vseh fazah razvoja ter rasti podjetja. Interdisciplinarnim skupinam pa bodo na razpolago tudi tehnologija, znanje, poslovne ideje in vrhunska laboratorijska oprema.

Več informacij lahko preberete v priloženem dopisu.

Prijazno vas vabimo, da se dogodka udeležite!

Izkoristite priložnost, da gostujoče vprašate, kar vas zanima na področju visokotehnoloških izdelkov.