torek, 21. maj 2013 Mokra Čista desetka 2013

Univerzitetna športna zveza Primorske in Študentska organizacija Univerze na Primorskem v sodelovanju s ŠS UP Fakultete za vede o zdravju in ŠS UP Fakultete za management organizira MOKRO ČISTO DESETKO, ki bo v sredo, 29. maja 2013, s pričetkom ob 14. uri.

Mokra Čista desetka je športno-zabavno srečanje študentov, profesorjev ter vseh ostalih zaposlenih na Univerzi na Primorskem in Fakulteti za pomorstvo in promet ob zaključku študijskega leta 2012 / 2013.
Gre za tekmovanje, ki spodbuja športno dejavnost in druženje med študenti, zaposlenimi in profesorji vseh generacij. Ob vsem dogajanju, bo poskrbljeno tudi za glasbeno podlago, hrano in pijačo. Sodelovanje na športnih disciplinah je brezplačno.

V upanju, da skupaj preživimo zabavno in športno popoldne, vas vabimo na prijave ekip na licu mesta. Prijave bodo potekale od 14.00 do 15.30 na infotočki v San Simonu v Izoli.

Več o prireditvi v priponkah in na povezavah:

UŠZP:             http://www.uszp.si/aktualno/14346

Vljudno vabljeni in lepo pozdravljeni!