ponedeljek, 9. marec 2015 Mednarodna poletna šola hrvaškega jezika in kulture "ZORANIĆ'S ARCADY" (Zadar, 20.7. – 2.8.2015)

Študentje ste vljudno vabljeni, da se udeležite Mednarodne poletne šole hrvaškega jezika in kulture “"ZORANIĆ'S ARCADY", ki bo potekala od 20. julija do 2. avgusta 2015 v Zadru.

Dvotedenski jezikovni tečaj bo organiziran na treh ravneh: osnovni, srednji ter višji ravni.  Vsaka stopnja tečaja bo zajemala 50 ur pouka ter popoldanske delavnice. Pouk bo potekal v učilnicah Oddelka za hrvaški jezik in slavistiko na Univerzi v Zadru od ponedeljka do petka, 5 lekcij na dan. Popoldnevi bodo rezervirani za različne ustvarjalne delavnice ter izlete  preko katerih bodo udeleženci spoznavali bogato hrvaško kulturno dediščino.

Po uspešnem zaključku predmeta bodo udeleženci prejeli potrdilo o udeležbi, diplomo glede na njihovo stopnjo usposobljenosti ter  3 ECTS točk.

Dodatne informacije o programu in cenah letošnje poletne šole lahko najdete na spletni strani.