četrtek, 1. marec 2018 Life Learning Academia vabi na Mednarodno mentorsko konferenco

Life Learning Academia aktivno podpira in povezuje različne mentorske programe. Z namenom, da okrepijo strokovna sodelovanja tudi širše, so pripravili Mednarodno mentorsko konferenco, katera se bo odvijala, dne 6. marca 2018, med 10.00 in 16.00 uro v Hiši Evopske Unije na Dunajski cesti 20, 1000 Ljubljana.

Pestrost in množična udeležba na lanskem dogodku "Prva slovenska mentorska konferenca", opozarjata na pomembnost mentoriranja in izmenjave informacij, znanj, praks in izkušenj, ki potekajo v različnih mentorskih programih. Letošnje mednarodne izkušnje in predstavitev mednarodnih programov pa bodo dodana vrednost obstoječim praksam in sodelovanjem.

Vsi študenti, ki se bodo udeležili Mednarodne mentorske konference, imajo zagotovljen prost vstop tudi na AEC Kongres na Ljubljanskem gradu, ki bo potekal 5. junija 2018. Več o projektu si lahko preberete tukaj.

Vsi, ki se želite udeležiti Mednarodne mentorske konference, se lahko prijavite tukaj. Konferenca bo potekala v angleškem jeziku. Prijave so obvezne do zapolnitve prostih mest.