torek, 6. marec 2018 Konferenca Dnevi slovenske informatike 2018 zbira prijave za najboljši študentski IKT projekt

Ali poleg študija ustvarjate kaj zanimivega? Razmišljate o testiranju svoje ideje? Ustvarjate še sami ali ste si že našli ekipo? Konferenca Dnevi slovenske informatike 2018 vabi študente k  brezplačni udeležbi  in                          prijavi ideje/projekta. Potegujete se lahko za glavno nagrado v vrednosti 500 EUR. Projekt mora biti povezan z uporabo IKT tehnologije in mora odsevati vašo inovativnost. Dogodek bo potekal v Kongresnem centru Benardin v Portorožu, 17. in 18. aprila 2018.

Konferenca DSI je letni in osrednji dogodek za slovensko informatiko z dolgo zgodovino. Vsako leto se ga udeleži več sto predstavnikov iz oddelkov informatike in razvoja slovenskih podjetij. Letos bo sicer konferenca še boljša kot lani, pa vendar si lahko za lažji občutek pogledate prijavljene študentske projekte iz lanskega leta tukaj. Letošnja rdeča nit je: Digitalizacija in mi.

Svoj projekt čimprej prijavite tukaj.