petek, 11. januar 2019 Konferenca Dnevi slovenske informatike 2019 zbira prijave za najboljši študentski IKT projekt

Ali poleg študija ustvarjate kaj zanimivega? Razmišljate o testiranju svoje ideje? Ustvarjate že sami ali ste š našli ekipo? Konferenca Dnevi slovenske informatike 2019 vabi študente k  brezplačni udeležbi in prijavi ideje/projekta.

Potegujete se lahko za glavno nagrado v vrednosti 500 EUR. Projekt mora biti povezan z uporabo IKT tehnologije in mora odsevati vašo inovativnost. Dogodek bo potekal v Kongresnem centru Benardin v Portorožu, 16. in 17. aprila 2019.

Svoj projekt čimprej prijavite tukaj.

Konferenca DSI je letni in osrednji dogodek za slovensko informatiko z dolgo zgodovino. Vsako leto se ga udeleži več kot sto predstavnikov iz oddelkov informatike in razvoja slovenskih podjetij. Letos bo konferenca organizirana že 26. leto zapored. Za lažjo predstavo lahko preverite prijavljene študentske projekte iz lanskega leta: https://dsi2018.dsi-konferenca.si/about.