petek, 9. marec 2018 Kemijski inštitut v Ljubljani vabi k sodelovanju študente za naslednje delovno mesto: delo na Centru za validacijske tehnologije in analitiko

V okviru študentskega dela iščejo študenta (M/Ž) za čiščenje laboratorija, pomožna dela v laboratoriju, priprava raztopin in vzorcev, priprava in čiščenje steklovine, sterilizacija, skrb za red in podobno, z možnostjo kasnejšega napredovanja.

Zaželen je absolventski staž, saj interesenta potrebujejo za daljše časovno obdobje najmanj enega leta. Prav tako ja zaželjen, da študent prihaja s Fakultete za kemijo  in kemijsko tehnologijo ali s Fakultete za farmacijo, prednost pa je tudi predhodno opravljena srednja kemijska šola. Urna postavka znaša 5€/ uro.

Prijave s priloženim življenjepisom sprejemajo na nina.bitenc@ki.si, do torka 14.3.2018, s pripisom CVTA.