torek, 9. maj 2023 KARIERNI SEJEM UNIVERZE NA PRIMORSKEM///CAREER FAIR OF THE UNIVERSITY OF PRIMORSKA

Tudi letos bo na UP potekal Karierni sejem, ki predstavlja priložnost tako za študente kot širšo javnost. Potekal bo v sredo, 17. maja 2023, med 10.00 in 13.00na dvorišču za Univerzo na Primorskem (atrij UP FHŠ, Titov trg 5, Koper).

V okviru sejma UP bodo delodajalci (do sedaj 20 potrjenih) predstavili svojo dejavnost, potrebe po kadrih in možnosti sodelovanja v obliki študijske prakse, pripravništva, zaposlitvenih možnosti in sodelovanja pri projektih. Študenti in diplomanti pa imajo možnost, da se predstavijo in pogovorijo s predstavniki delodajalcev.

Kot delodajalka se bo letos okrepljeno predstavila tudi Univerza na Primorskemena večjih zaposlovalk v regiji, zato so na sejem vabljeni vsi, ki bi jih zanimal začetek ali razvoj kariere na UP.

Na Kariernem sejmu UP se bodo predstavili naslednji delodajalci:

Udeleženci lahko izberejo enega ali več delodajalcev, s katerim se želijo pogovoriti. Po oddaji prijave na Zaposlitveno kavarno, vas bodo kontaktirali sodelavci Kariernega centra UP, s katerimi se boste dogovorili vse glede razgovorov.

Prijava poteka preko Kariernega centra UP > TUKAJ.

***V primeru slabega vremena bo sejem prestavljen v Avlo UP FAMNIT (Glagoljaška ulica 8, Koper)

The Career Fair will be held at UP again this year, providing an opportunity for both  students and the wider public.

It will take place on Wednesday, 17 May 2023, between 10.00 and 13.00, in the courtyard behind the University of Primorska (atrium of UP FHŠ, Titov Squre 5, Koper).

During the UP Career Fair, employers (20 confirmed so far) will present their activities, human resources needs, and cooperation opportunities in the form of study internships, traineeships, job opportunities, and project cooperation.Students and graduates have the opportunity to present themselves and talk to employers' representatives.

This year, the University of Primorska, one of the largest employers in the region, will also have a stronger presence as an employer, so anyone interested in starting or developing a career at UP is welcome to attend the fair.

The following employers will be represented at the UP Career Fair:

Participants can choose one or more employers to talk to. After submitting your application to the Job Interview, you will be contacted by UP Career Centre staff to arrange the interview.

You can apply via the UP Career Centre  >> HERE.