ponedeljek, 28. maj 2018 Karierni dan na UP FM: torek, 29.5.2018

Karierni center Univerze na Primorskem v okviru festivala FestINNO na UP Fakulteti za management, organizira Karierni dan, kjer bo:

• omogočena izmenjava informacij o možnostih zaposlitve in drugih oblik sodelovanja,
  • predstavljeno znanje, kompetence, lastnosti, ki jih delodajalci iščejo pri mladih diplomantih,
  • možno dobiti odgovore na vaša vprašanja o prvi zaposlitvi ter
  • opraviti razgovor z gostujočimi delodajalci.

Karierni dan bo v okviru festivala FestINNO v torek, 29.5.2018, ob 13.30 ure dalje, predavalnica IB7 (Trg Brolo 12, Koper).

Načrtujte svojo karierno pot že danes in spoznajte potencialne delodajalce!

Pred udeležbo na Kariernem dnevu lahko predhodno pripravite CV, ki ga bomo posredovali vašim izbranim delodajalcem. Izpolnjeno prijavnico (in izpolnjen CV) je potrebno oddati na e-naslov: kariernicenter@upr.si. Uro razgovora z delodajalcem vam bomo naknadno sporočili.

Podroben program je objavljen tukaj.