četrtek, 20. november 2014 Karierni dan na UP Fakulteti za management

Univerza na Primorskem v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske, v okviru projekta UP Univerzitetni karierni center organizira Karierni dan za študente in diplomante UP.

Karierni dan bo potekal v četrtek, 27. novembra 2014 ob 12. uri na UP Fakulteti za management (predavalnica B5, Koper). Prijave zbirajo do torka, 25. novembra 2014 na elektronski naslov andrej@uip.si.

Na Kariernem dnevu bo omogočena izmenjava informacij o možnostih zaposlitve in drugih oblik sodelovanja, sledilo bo mreženje in povezovanje študentov s potencialnimi delodajalci. Na Kariernem dnevu bodo prisotni delodajalci s področja poslovnih, upravnih in družbenih ved, in sicer med drugimi tudi: Luka Koper d.d., Radio Capris, Zavarovalnica Tilia d.d., Fipos – računovodske storitve in svetovanje d.o.o., Pošta Slovenije, Toring Turbine d.o.o, ter drugi delodajalci. Udeleženci lahko na Kariernem dnevu opravite zaposlitveni razgovor z gostujočimi delodajalci.

Več o programu najdete na povezavi.

Vljudno vabljeni.