petek, 16. julij 2021 Kadrovska štipendija Luke Koper

Študenti računalništva in informatike! Ali se želite že v času šolanja povezati z uspešnim poslovnim okoljem? Pridobiti praktične izkušnje v podjetju, ki gradi mednarodno konkurenčnost na visoko motiviranih, ambicioznih in kompetentnih kadrih?

Luka Koper razpisuje 1 kadrovsko štipendijo za štud. leto 2021/2022 za (un.) dipl. inž. računalništva in informatike.

Od najboljših kandidatov pričakujejo:

• iznajdljivost/ustvarjalnost,
  • timsko sodelovanje,
  • željo po novem znanju.

Najboljšim kandidatom bodo omogočili:

• stimulativno kadrovsko štipendijo,
  • osebni in strokovni razvoj, možnost dodatnega usposabljanja,
  • opravljanje prakse v Luki Koper,
  • mentorstvo pri seminarskih in diplomskih nalogah,
  • možnost zaposlitve po zaključenem izobraževanju.

Zainteresirane študente vabijo, da do 15.9.2021 pošljete prijavo z življenjepisom, potrdilom o opravljenih obveznostih ter navedbo vaših dosežkov in uspehov na naslov Luka Koper, Kadrovsko področje, Vojkovo nabrežje 38, 6000 Koper ali na elektronski naslov kadrovska.izobrazevanje@luka-kp.si.

Dodatne informacije dobite na zgornjem elektronskem naslovu ali v kadrovskem področju Luke Koper tel. 05 6656 918.