torek, 28. marec 2023 Pridruži se Estimathonu, ki ga organizira Jane Street - glavni sponzor EGMA /// Join Estimathon, organized by Jane Street - the main sponsor of EGMO

Ali veš koliko računalnikov je bilo povezanih na svetovni splet 1. januarja 1989? Ali koliko videov je takih, ki ima na Youtubu več kot milijardo ogledov? Kaj pa na primer pasovna nižina pod Atlantskim oceanom?

Če želite odgovarjati na podobna vprašanja se lahko pridružite Estimathonu, ki ga organizira Jane Street - glavni sponzor EGMA - The European Girls' Mathematical Olympiad

Začnimo dan pravilno! Za več energije vas bo na začetku pričakal slasten zajtrk, sledilo bo tekmovanje, kjer se boste preizkusili v znanju, ter na koncu  prejeli edinstveno priložnost, da spoznate vse karierne možnosti, ki jih ponuja podjetje!

Estimathon bo potekal, 19. aprila 2023 med 9 in 11 uro, v Veliki predavalnici 3 UP FAMNIT (Glagoljaška 8, Koper), v drugem nadstropju.

Prijavite se lahko do 17. aprila 2023, do 18 ure.
Prijavi se >>> TUKAJ

***

Do you know how many computers were connected to the Internet on 1 January 1989? Or how many YouTube videos have more than 1 billion views? What about the bandwidth beneath the Atlantic Ocean?

If you want to solve problems like these, join us at the upcoming Estimathon, organised by Jane Street - the main sponsor of EGMO -The European Girls' Mathematical Olympiad

The Estimathon takes place on 19 April 2023, from 9 am to 11 am, in lecture room - VP3 UP FAMNIT (Glagoljaška 8, Koper,) 2nd floor.

Let's start the morning right! Before the Esthimaton you will get a delicious breakfast, followed by competition and a Q & A session with Jane Street traders, software engineers and recruiters to learn more about their work opportunities!

Application deadline >>17 April 2023, 6 pm.
Apply >>> HERE