četrtek, 21. junij 2018 Javni razpis za mladega raziskovalca s področja arheologije (arheogenomike) v letu 2018

Znanstvenoraziskovalni center Slovenske akademije znanosti in umetnosti (ZRC SAZU) objavlja razpis za izbor kandidatov za mlade raziskovalce v letu 2018, v okviru katerega je predviden izbor tudi mladega raziskovalca s področja arheologije (arheogenomike).

Mladi raziskovalec s področja arheologije se bo usposabljal na ZRC SAZU in na Univerzi na Primorskem, na članici UP Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije za pridobitev doktorata znanosti pod mentorstvom izr. prof. dr. Elene Bužan in dr. Boruta Toškana.

Kandidati lahko vloge oddajo do vključno torka, 26. junija 2018 do 14.00 ure.

Javni razpis in navodila za prijavo ter dodatne informacije so dostopne na spletni strani Znanstvenoraziskovalnega centra Slovenske akademije znanosti in umetnosti.

Kandidati, ki se želijo prijaviti in bodo izbrani na tem razpisu, morajo do 30. 09. 2018 zaključiti magistrski program s področja bioinformatike, biologije, ekologije, molekularne biologije, biotehnologije, arheologije ali drugih sorodnih področij.