sreda, 21. januar 2009 Januarsko izpitno obdobje

Na izpitni rok se lahko prijavite najkasneje tri dni pred izpitnim rokom, odjavite pa najkasneje en dan pred izpitnim rokom. Prijavite in odjavite se lahko vse dni v tednu (ne le delovne dni).

Primer:

Če je izpit v torek, 3. 2. 2009, se lahko prijavite najkasneje v petek, 30. 1. 2009 do 24.00, odjavite pa se lahko najkasneje v nedeljo, 1. 2. 2009 do 24.00.

Na izpitni rok lahko pristopijo le študenti, ki so na seznamu prijavljenih na izpit. Če študent, ki se je prijavil na izpit, k izpitu ne pristopi, hkrati pa se ni odjavil, se šteje, da je izkoristil en izpitni rok.

Študente prosimo, da upoštevajo pravila prijave in odjave, saj kasnejših prijav/odjav v Referatu UP FAMNIT ne bomo sprejemali.

Ker v času med objavo izpitnega roka v ŠIS in končno izvedbo izpita lahko pride do sprememb v razporeditvi predavalnic za izvedbo izpitov, študente prosimo, da dan pred izpitnim rokom preverijo podatke o predavalnici, v kateri se bo izvedel izpit.

Želimo vam veliko uspehov na januarskih izpitnih rokih.

Referat UP FAMNIT