torek, 12. februar 2013 Izšel je Razpis za Erasmus študijske izmenjave in praktično usposabljanje 2013/2014

Univerza na Primorskem objavlja nov razpis za mobilnost študentov v okviru programa Vseživljenjsko učenje Erasmus v študijskem letu 2013/2014 tako za namen študija v tujini kot za praktično usposabljanje.

Študenti lahko oddate prijave najkasneje do 22. februarja 2013 v mednarodno pisarno UP FAMNIT ali v tajništvo fakultete. Veljavne bodo prijave, ki jih bo fakulteta prejela do vključno 22. februarja 2013.

Več informacij je na voljo v samem razpisu.

Več informacij o Erasmus izmenjavi boste lahko dobili na informativnem Erasmus sestanku, ki ga za vas pripravljamo v torek 19. februarja ob 15.00 uri v Veliki predavalnici Famnit VP (na sedežu fakultete).

Za dodatne informacije nas lahko kontaktirate preko: erasmus@famnit.upr.si

Pričakujemo vaše prijave.