ponedeljek, 15. april 2013 Izšel je razpis za mlade inovatorje INATRI – ideja, invencija, inovacija

Prostovoljna, projektna skupina mladih INATRI, pod vodstvom GZS - Zbornice osrednjeslovenske regije Ljubljana, že drugo leto vabi k prijavam novih zamisli, invencij in idej mladih do 29. leta in odraslih do 40. leta.
Tudi letos organizirajo razpis INATRI, v okviru katerega imate mladi priložnost, da svoje ideje predstavite tudi širši javnosti, podjetnikom, inovatorjem in potencialnim investitorjem.

Najboljše ideje bodo razglasili v okviru krovnega dogodka
IZZIVI GOSPODARSKEGA RAZVOJA,
ki bo potekal 20. in 21. maja 2013 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Prijave so mogoče do 3.maja 2013 preko spletne povezave: e-PRIJAVA

Celotna izkušnja s projektom, pa tudi koristne in uporabne nagrade, vam lahko pomagajo pri nadaljnem razvoju in uveljavljanju na trgu dela ter olajšajo začetne korake v svet podjetništva.

Podrobnejše informacije dobite v predstavitvi razpisa.  >>INATRI RAZPIS>>

Več na: http://inatri.eu/