sreda, 20. januar 2010 Informativni dan za mednarodni program Erasmus

Konec januarja bo UP objavila Razpis mednarodnega programa Erasmus študijskih izmenjav ter prakse v tujini 2009/2010. Razpis, na katerega se bo mogoče prijaviti do 23. februarja 2010, bo objavljen tudi na spletni strani UP FAMNIT.

Študente, ki se zanimajo za opravljanje dela študija ali prakse v tujini v okviru programa Erasmus, vabimo na informativni dan, ki bo potekal v ponedeljek, 25. januarja ob 9.30 v Mali predavalnici. Predstavili bomo program Erasmus in izmenjave, ki so mogoče za študente UP FAMNIT.

Vse zainteresirane študente vabimo, da se o programu predhodno informirajo tudi na spletni strani UP v okviru mednarodnih izmenjav.

Marija Zidar, Erasmus koordinatorka UP FAMNIT (marija.zidar@upr.si)