četrtek, 21. maj 2009 Informacija o kadrovskih in Zoisovih štipendijah

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije izvaja več programov za študente, med drugim sofinanciranje kadrovskih štipendij in dodeljevanje Zoisovih štipendij.

Študenti lahko razpoložljive kadrovske štipendije poiščejo v skupnem zbiru razpoložljivih kadrovskih štipendij delodajalcev, ki je vsako leto objavljen na spletni strani Javnega sklada RS. Študenti kontaktirajo delodajalce in se z njimi dogovorijo o vseh podrobnostih glede pošiljanja prošnje in pogojev štipendiranja.

Javni poziv za dodelitev Zoisovih štipendij za študijsko leto 2009/10 bo objavljen junija 2009 na spletni strani Javnega sklada RS. V javnem pozivu bodo navedeni pogoji za dodelitev Zoisove štipendije, merila za izbiro, dokumentacija in rok za prijavo.

Več si lahko preberete v obvestilu Javnega sklada RS.

Referat za študente UP FAMNIT