četrtek, 7. april 2011 I. zdravstveno turistični-športni forum in I. Olimpijske športno-turistične igre

V soorganizaciji Fakultete za turistične študije Portorož bosta med 12.5. in 15.5.2011 v Portorožu potekala dva dogodka:

I.zdravstveno turistični - športni forum (12.-13.05)
I.Olimpijske športno - turistične igre (14.-15.05.)

Sodelovali bodo študentje vseh turističnih, zdravstvenih in športnih srednjih šol/fakultet ter vsi turistični delavci iz različnih turističnih organizacij držav JUGOVZHODNE EVROPE  (Srbija, Makedonija, Hrvaška, Črna Gora, Albanija,BiH, Romunija, Grčija, Turčija, Bolgarija, Madžarska in Slovenija)
Dogodka vključujeta  predavanja priznanih predavateljev iz različnih univerz, druženje vseh študentov in dijakov ter vseh turističnih delavcev JV Evrope, z namenom navezovanja stikov ter pridobivanja koristih informacij.
Za več informacij ter prijavo obiščite spletno stran: www.sportniturizemportoroz.si

Prisrčno vabljeni!