torek, 11. oktober 2022 Postani del študentskega kluba Googlovih razvijalcev Univerze na Primorskem // Become a core team member GDSC at the University of Primorska

Študentski klubi Googlovih razvijalcev (GDSC - Google Developer Student Clubs) so skupine za študente dodiplomskih in podiplomskih programov, ki delujejo na posameznih univerzah v mednarodnem okolju, na področju Googlovih tehnologij.

Klub vabi vse študente dodiplomskih in podiplomskih programov, ki stremijo k nadgrajevanju znanja na področju razvoja tehnologij, da se jim pridružijo. Z vključitvijo v GDSC si posamezniki razširijo svoje znanje v  povezovalnemu okolju in ustvarijo rešitve za lokalna podjetja in svojo skupnost.

GDSC Univerza na Primorskem vabi v svoj kolektiv nove člane ekipe za naslednja delovna mesta:

• Tehnični vodja
  • Vodja dogodkov
  • Vodja partnerstev in sodelovanja
  • Vodja poslovanja in komuniciranja
  • Splošna podpora

Ne oklevajte in izpolnite obrazec za prijavo za novega člana ekipe GDSC Univerze na Primorskem  | Prijavnica

V primeru vprašanj v zvezi s prijavo in delovnim mestom se obrnite na ekipo GDSC, preko elektronske pošte gdsc.primorska@gmail.com ali Instagram profila gdsc_primorska

Prijava se zaključi v soboto, 15. 10. 2022, ob 23:59 uri.

OPOMBA: Prijave za nove člane GDSC bodo odprte čez en teden!

Google Developer Student Clubs (GDSC) are community groups for college and university students interested in Google developer technologies. Students from all undergraduate or graduate programs with an interest in growing as a developer are welcome. By joining a GDSC, students grow their knowledge in a peer-to-peer learning environment and build solutions for local businesses and their community.

BECOME A CORE TEAM MEMBER GDSC University of Primorska in one of the following positions:

• Technical Lead
  • Event Manager
  • Partnership and Engagement Manager
  • Operation and Marketing Manager

Universal Support don't hesitate to fill out the Google GDSC University of Primorska | Core Team Member Application form.

If you have any questions regarding the application, or the specific position, feel free to contact the GDSC team on gdsc.primorska@gmail.com or via Instagram profile gdsc_primorska!

Application closes on Saturday, 15 October 2022 at 23:59.

NOTE: Applications for new GDSC members will be open in one week!