petek, 25. september 2015 Globalni ADRIATinn inovacijski vikend

Univerza na Primorskem, Inštitut Andrej Marušič, organizira Globalni ADRIATinn inovacijski vikend, ADRInno 2015, ki bo potekal od 8. do 10. oktobra na Debelem Rtiču, Ankaran.

ADRInno 2015 je mednarodni dogodek, v katerem bodo sodelovali udeleženci iz osmih držav - članic projekta ADRIATinn. Dogodek bo potekal v angleškem jeziku, udeležijo pa se ga lahko posamezniki in skupine, ki imajo svojo idejo ali pa željo delati na inovativni ideji druge skupine. ADRInno vikendi so organizirani za promocijo inovativnosti v podjetništvu, sodelovanja in ustvarjalnosti med MSPji, študenti, raziskovalci, svobodnjaki in vsemi, ki jih podjetništvo zanima.

Dogodek se bo začel v četrtek, 8. oktobra ob 16.00, in se bo zaključil v soboto, 10. oktobra ob 16.00.

Projekt ADRIATinn krije stroške namestitve in bivanja udeležencev, udeležba na dogodku pa je brezplačna.

Svojo prijavo lahko pošljete na adriatinn@iam.upr.si ali na tel. +386 5 611 75 97.

Vabljeni!