petek, 4. marec 2016 Geodetska uprava Republike Slovenije ponuja zaposlitev za nedoločen čas

Geodetska uprava Republike Slovenije za nedoločen čas zaposli višjega svetovalca na Uradu za množično vrednotenje nepremičnin.

Delo zajema organiziranje medsebojnega sodelovanja in usklajevanja notranjih organizacijskih enot, sodelovanje pri oblikovanju sistemskih rešitev, samostojna priprava analiz in razvojnih projektov, delo na modelu oziroma pomoč pri modeliranju in drugo.  Prednost  imajo kandidati z izkušnjami v matematičnem modeliranju, statistični obdelavi množice podatkov, delu s podatkovnimi bazami, GIS in programiranju.

Več o razpisu si lahko preberete na spletni strani  ali v priponki. Delovne izkušnje ne pomenijo delovne dobe, izpit iz ZUP-a in usposabljanje pa se lahko opravi tudi po zaposlitvi.

Vabljeni!