četrtek, 23. oktober 2014 »Fundacija UniCredit & Universities« je objavila razpis štipendij

Fundacija »UniCredit & Universities« omogoča mladim študentom in raziskovalcem na področju evropske ekonomije in financ financiranje študija in raziskovalnega dela. Možnost študija in študentske izmenjave v tujini ter trimesečne prakse v podjetjih skupine UniCredit v tujini, so le nekatere izmed možnosti, ki jih razpis fundacije ponuja mladim študentom, ki si želijo pridobiti dragocene študijske izkušnje v tujini. Skupno je razpisanih kar 52 različnih štipendij za študij v tujini, izmenjavo in raziskovalno delo.

Prejemnike štipendij bodo izbrali člani znanstvenega odbora Fundacije. Podrobnosti in razpisni pogoji ter prijavnice so objavljene na spletni strani Fundacije.

Za dodatne informacije lahko pišete na elektronski naslov unicreditanduniversities@unicredit.eu.