torek, 3. oktober 2017 Fundacija akademika Ivana Vidava: Razpis o dodelitvi štipendij za doktorski študij matematike in naravoslovnih ved 2017/18 -

Fundacija akademika Ivana Vidava, ustanova za štipendiranje študentov matematike in naravoslovnih ved doktorskega študijskega programa objavlja razpis o dodelitvi štipendij za doktorski študij (3. bolonjska stopnja) matematike in naravoslovnih ved doma ali v tujini za študijsko leto 2017/2018.

Fundacija pričakuje prijave kandidatov (državljanov RS), ki niso redno zaposleni, ne prejemajo dohodkov iz naslova dejavnosti in niso vpisani v evidenco brezposelnih oseb, niso starejši od dopolnjenih 28 let in imajo povprečno oceno študija najmanj 8. Rok: petek, 27. oktobra 2017.

Več informacij na spletni strani www.sazu.si