petek, 11. februar 2022 NLB na seznamu podjetij, kjer lahko opravljate obvezno praktično usposabljanje

Na seznam podjetij, kjer lahko opravljate obvezno praktično usposabljanje, se je uvrstila tudi NLB. V svoje vrste že letošnjo študijsko leto vabi študente Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije. Izbrani kandidati bodo prakso opravljali na enem izmed naslednjih področjih (področje izberete smiselno, glede na smer študija):

• finančni trgi (področje dolgoročnega zadolževanje in upravljanja z bilanco banke),
  • IT razvoj(razvoj produktov za pravne in fizične osebe ter prehod na novo tehnologijo),
  • kreditne analize standardnih segmentov (razvoj in obdelava podatkov),
  • upravljanje informacijske varnosti,
  • trgovinsko bančništvo(področje garancijskih poslov),
  • plačilni sistemi(SEPA plačila, mednarodna plačila, itd.) in
  • razvoj in upravljanje produktov(razvoj produktov, digitalnih kanalov, modelov za marketing in prodajno področje ter skrb za uporabniško izkušnjo stranke).

Več informacij in prijavnico najdete na www.nlb.si/studentska-praksa, prijave pa se zbirajo do najkasneje 28. februarja 2022.