torek, 25. avgust 2015 Evropski dan jezikov

PiNA in Europe Direct Koper - Capodistria  v soboto, 26. septembra 2015, pripravljata dogodek ob Evropskem dnevu jezikov, ki bo vključeval Tržnico jezikov, Evropski filmski maraton in Jezikovni prigrizek.

Namen dogodka je na zanimiv način predstaviti in približati 18 različnih jezikov, vključujoč tudi znakovni jezik gluhih, Braillovo pisavo in esperanto, ter spodbuditi ljudi vseh starosti k učenju novih jezikov in kultur.
Iščejo 15 prostovoljk/-cev, ki bodo pomagali pri organizaciji in koordinaciji ter pomagali predstavnikom organizacij iz tujine pri komunikaciji z obiskovalci, zato je, poleg slovenskega in angleškega, zaželjeno tudi znanje italijanskega in kakšnega drugega jezika.
Prijave preko spletne prijavnice v angleščini sprejemajo do vključno te nedelje, 30. avgusta 2015. Za dodatna vprašanja lahko pišite na ludovica.piccinini@pina.si (v italijanščini ali angleščini).

Več o dogodku in prijavnica: tukaj