četrtek, 21. maj 2015 ESPA ponuja dve pripravništvi

ESPA ( European Student Placement Agency) je agencija za zaposlovanje,  namenjena študentom EU, ki iščejo pripravništvo v Veliki Britaniji.  Ponuja pripravništva za študente oz. diplomante, ki so diplomirani v zadnjih 12 mesecih. Pripravništvo ni plačano, razen če ni drugače navedeno. Gostujoče podjetje za pripravnika krije stroške v višini cca. 600-700 EUR/mesec.

ESPA trenutno ponuja dve šestmesečni pripravništvi, ki bosta potekali v mestu Bristol v Angliji. Študentje lahko izbirate med pripravništvom v kadrovski službi ter pripravništvom v službi za informacijsko tehnologijo. Izbrana študenta bosta pripravništvo opravljala v podjetju, ki velja za enega največjih ponudnikov inženirsko svetovalnih storitev v Evropi.

Pripravništvo v kadrovski službi

Študent bo v kadrovski službi opravljal različna administrativna dela. Od študenta pričakujejo naslednja znanja in veščine:

• izkušnje z administrativnim delom,
  • poznavanje Microsoft Office orodij,
  • znanje angleškega jezika na ravni B2 oziroma C1.

Pripravništvo v službi za informacijsko tehnologijo

Od študenta pričakujejo naslednja znanja:

• poznavanje operacijskega sistema Linux,
  • poznavanje tehnologije Ruby on Rails,
  • znanje angleščine na ravni B2 oziroma C1.

Prijava na pripravništvo:

1. Registracija na spletni strani agencije (http://www.espauk.com/students/register-with-us),
  2. E-mail z referenčno oznako AKKBA1905 (delo v kadrovski službi) ali AKKIT1905 (delo v službi za IT) ter vašim CV-jem na naslov madeline@espauk.com.