ponedeljek, 13. december 2021 Erasmus + spletni mini maraton / Erasmus + online mini marathon

Vabljeni na Eramsus + spletni mini maraton, kjer boste lahko prisluhnili predstavitvam tako outgoing kot incoming študentov vseh članic Univerze na Primorskem. Maraton je namenjen vsem, ki vas zanima študij ali praksa v tujini. Predstavitve bodo potekale v angleškem jeziku. Pridružili se boste lahko posameznim ali kar vsem predstavitvam. Program bo objavljen v kratkem. Se vidimo!

Natančen program dogodka je dotopen tukaj.

Erasmus + mini maraton boste lahko spremljali v živo na tej povezavi.
______________________________

Erasmus + online mini marathon will take place and you will be able to listen to presentations by both outgoing and incoming students of all faculties of the University of Primorska. The marathon is intended for everyone who is interested in studying or professional placement abroad.   Presentations will be held in English. You will be able to join individual or all presentations. A detailed program and link will be published in the coming days. See you!

Detailed programme is available here.

The event will be transmitted live via this link.