ponedeljek, 20. april 2015 Družba Intesa Sanpaolo Card razpisuje prosto delovno mesto

Intesa Sanpaolo Card je ponudnik rešitev za plačevanje, ki se osredotoča na razvoj in upravljanje sistemov plačevanja na mednarodni ravni. V oddelku za frontalno poslovanje trenutno iščejo osebo, ki bi jo zaposlili za določen čas prek zaposlitvene agencije. Delo v družbi omogoča zaposlenim poklicni razvoj v dinamičnem mednarodnem okolju.

Če vas mikajo novi izzivi, se lahko prijavite za delovno mesto v Kopru: pripravnik za strokovnjaka za programe. Kot del ekipe oddelka za frontalno poslovanje se boste ukvarjali s sistemi za pooblaščanje, delovanjem opreme POS in bankomatov, ki podpirajo plačevanje s karticami, za vse podružnice družbe Intesa Sanpaolo Group. Prav tako boste del ekipe, ki se ukvarja z visokotehnološkimi projekti, ki potekajo v skladu z naprednimi metodologijami za prožnejši razvoj.

Pošljite prijavo, če vas zanimajo:

• razvoj, preizkušanje, iskanje in odpravljanje napak ter vzdrževanje programov;
  • delo v zahtevnih okoljih s sprotnim delovanjem sistemov,
  • reševanje sistemskih težav in zrušitev.

Od kandidatov pričakujejo:

• univerzitetno izobrazbo tehnične smeri ali računalništva, matematike ali sorodno;
  • teoretično in praktično znanje razvoja programov;
  • teoretično in praktično poznavanje metod in prijemov razvoja IT-sistemov.

Dobro znanje angleškega jezika (pisno in ustno) je obvezen pogoj, izpit za B-kategorijo in poznavanje sistemom za kartično poslovanje veljata kot prednost.

Prijave pošljite najpozneje do 1. maja 2015 na e-naslov career@intesasanpaolocard.com.

Več informacij najdete na spletni strani ter v priponki.