četrtek, 11. avgust 2016 Društvo VTIS vabi na dogodek Prvi VTIS 2016 – iz Slovenije v svet

Društvo v tujini izobraženih Slovencev (VTIS) že tretje leto zapored organizira dogodek Prvi VTIS 2016 – iz Slovenije v svet za bodoče študente in raziskovalce, ki v akademskem letu 2016/17 prvič odhajajo v tujino. Dogodek bo potekal v četrtek, 18.8.2016, ob 18:00 na Dunajski 151 v Ljubljani.

Društvo VTIS povezuje in zastopa interese slovenskih državljanov in državljank, ki se v okviru visokošolskega študija izobražujejo oziroma opravljajo raziskovalno dejavnost na univerzah in drugih ustanovah v tujini. Bodoči študenti ter raziskovalci bodo imeli na dogodku priložnost za medsebojno spoznavanje in povezovanje, aktivno pa bodo sodelovali tudi slovenski alumniji tujih univerz, ki bodo predstavili svoje izkušnje in podali nekaj nasvetov o študiju ter življenju v tujini.

Dodatne informacije o dogodku ter prijavnica so na voljo TUKAJ.

Za dodatna vprašanja lahko pišete na urskahabe@gmail.com ali pokličete na 031 878 974 (Urška Habe).

Vabljeni!