petek, 10. marec 2017 Društvo varstvenih biologov Biodiva vabi na okroglo mizo: 13. marec 2017 ob 19:00

Društvo varstvenih biologov želi z nizom okroglih miz kritično pristopiti k naravovarstvenim problematikam v Sloveniji. V sklopu slednjih smo se odločili, da v marcu organiziramo okroglo mizo z naslovom: ALI JE ZAVAROVANO RES TUDI ZAŠČITENO? Upravljanje z gozdovi v slovenskih zavarovanih območjih. Osrednja tema okrogle mize bo ravnanje z gozdovi v zavarovanih območjih, pod drobnogled pa bomo vzeli upravljanje z gozdovi v Triglavskem narodnem parku, kot našem največjem zavarovanem območju.

Dogodek je organiziran v sodelovanju z oddelkom za Biodiverziteto in pod pokroviteljstvom projekta StarBios2, v sklopu aktivnosti v Tednu Univerze, ter se bo odvila 13. 3. 2017 ob 19. uri v pritličnih prostorih UP FAMNIT na Kettejevi ulici 1 v Kopru (študijska soba).

Naši tokratni gostje bodo:
Andrej Arih; Vodja oddelka za varstvo narave v Triglavskem narodnem parku
Metod Rogelj iz Zavoda RS za varstvo narave, OE Kranj
Andrej Sila iz Zavoda za gozdove Sežana
Jure Peroš, član društva varstvenih biologov

Lepo vabljeni, da se dogodka udeležite v čim večjem številu.