torek, 16. avgust 2011 Društvo varstvenih biologov - BIODOVA letos organizira 001. Biocamp

Društvo varstvenih biologov - BIODOVA  letos organizira svoj 001. Biocamp, ki bo potekal od 21. - 25. septembra 2011 v Rakitovcu pri Črnem Kalu.

Osnovni namen kampa je obogatiti teoretično znanje članov društva ter študentov biodiverzitete  na terenu, s čimer bodo dobili izkušnje, ki so pomembne pri varstvu okolja in narave. S takimi terenskimi tabori  se izboljša znanje poznavanja flore in favne območja, njihove razširjenosti ter poznavanje habitatov in klime.

Skupine:

• Botanika (mentor: Peter Glasnović)
  • Plazilci, dvoživke (mentor: Martina Lužnik)
  • Ptiči (mentor: Matjaž Premzl)
  • Nevretenčarji (mentor: Jure Jugovic)
  • Netopirji (mentor: Lea Likozar)
  • Kačji pastirji (mentor: Damjan Vinko)

Prijave potekajo od 20. avgusta do 2. septembra. Prijavnico dobite tukaj.

Nameščeni bomo v šoli v Rakitovcu, kjer bodo organizirani delovni prostori, prehrana ter spanje.

Prispevek za tabor znaša 30€, v katerega so všteti spanje, prehrana, stroški vodenja in majica.

Na tabor se lahko prijavijo le člani društva Biodiva, povabljena društva ter študentje biodiverzitete. Število prijav  je omejeno na 30. Izpolnjeno prijavnico pošljite na mitja.black@gmail.com.

Več informacij pa dobite na telefonski številki 040/573-157 (Jani) ali 040/265-606 (Mitja).