torek, 17. marec 2015 Dobrodelna akcija »Čisto veselje«

Vse študente UP FAMNIT vabimo, da se pridružijo dobrodelni akciji »Čisto veselje«, ki bo potekala med 16. in 21. marcem 2015.

V sklopu akcije se bodo zbirale odpadne surovine na več kot 30-ih lokacijah po Sloveniji. Seznam odpadnih surovin je dostopen tu. Zbran material se bo ovrednotil, izkupiček pa bo namenjen za letovanje otrok s čustvenimi in vedenjskimi motnjami. Svoj prispevek lahko odda vsak, tako da odpadne surovine pripelje na eno izmed lokacij. Ob predaji odpadnih surovin sodelujoči prejme kuponček s katerim se uvrsti v nagradno žrebanje za male gospodinjske aparate Gorenje. Humanitarna akcija »Čisto veselje« sta v sodelovanju zasnovala podjetje Gorenje Surovina d.o.o. in projekt »Botrstvo v Sloveniji«.

Več o akciji si lahko preberete na tem spletnem naslovu.