sreda, 20. september 2023 Dnevni delovno terapevtski center Barčica v Kopru išče osebo za vodenje športnih delavnic (nogomet, košarka)

v Dnevnem delovno terapevtskem centru Barčica v Kopru iščejo nekoga, ki bi enkrat tedensko vodil športne delavnice (nogomet, košarka).

Uporabniki centra so osebe z dolgotrajnimi težavami v duševnem zdravju, ki potrebujejo več spodbude in motivacije, imajo pa omenjeni aktivnosti zelo radi.

Glede vsebine delavnic prepuščajo proste roke izvajalcu, nudijo pa vso potrebno podporo. Z veseljem sprejmejo vse nove ideje in so odprti za predloge. Iščejo osebo z občutkom za uporabnike, ki je zainteresirana za dolgoročno sodelovanje.

Za več informacij lahko kontaktirate Petro Sosič, strok.del., na telefonsko številko 05 66 34 576.