četrtek, 18. november 2010 Delavnice KARIERNI KORAKI

Karierni center Univerze na Primorskem Koper (KCUP), v sodelovanju z Mladinskim svetom Izola organizira sklop delavnic KARIERNI KORAKI, ki bodo pričele v četrtek, 25. novembra 2010 od 17.00 ure dalje v prostorih Mladinskega centra Izola, Gregorčičeva 21 v Izoli.

Sklop delavnic bo izvajal dr. Bor Rozman, prejemnik naziva kadrovski manager leta 2006 in finalist za priznanje Mladi manager 2009.
Namen sklopa delavnic je seznaniti študente, diplomante in ostale zainteresirane z najboljšo strategijo pri iskanju zaposlitve.

Delavnice "KARIERNI KORAKI" so razdeljene v naslednje sklope:

1. »Kaj so naše kompetence?«
  2. »Odlike dobrega življenjepisa«
  3. »Branje in razumevanje zaposlitvenih oglasov«
  4. »Priprava na zaposlitveni razgovor«.
Udeležba na delavnicah je brezplačna. Prijavite se lahko preko elektronskega naslova  info@karierni-center.si do torka, 23.11.2010. Število mest je omejeno!