torek, 21. februar 2012 Delavnica Študenti s posebnimi potrebami –prilagoditve, ki jih potrebujejo pri študiju

Univerza na Primorskem (UP) vabi na delavnico na temo dela s študenti s posebnimi potrebami, ki bo v sredo, 29. februarja 2012 ob 13:00 uri v prostorih sejne sobe rektorata UP (v prvem nadstropju palače Armerija, Titov trg 4, Koper).

Delavnica je organizirana v okviru projekta »Karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela« ter v okviru tutorskega sistema Univerze na Primorskem. Z organizacijo delavnice želi UP spodbuditi k aktivnemu sodelovanju tudi v druge oblike izobraževanja in usposabljanja,  preko katerih bodo udeleženci pridobili dodatna znanja in kompetence, zato se delavnice lahko udeležijo vsi študenti UP in drugi zainteresirani.

Število mest je omejeno, prijavite se lahko na e-naslovu blanka.palcic@upr.si  do zapolnitve mest oz. najkasneje do ponedeljka, 27.2.2012.