torek, 19. november 2013 Delavnica »Priprava na zaposlitveni razgovor«

Karierni center Univerze na Primorskem v okviru projekta ' Koraki do zaposlitve '
vabi na brezplačno karierno delavnico »PRIPRAVA NA ZAPOSLITVENI RAZGOVOR«,
ki bo v torek, 19. novembra 2013 ob 17.00 uri,
v prostorih ŠOUP, Gortanov trg 15, 6000 Koper.

Zaposlitveni razgovor je ključen v procesu izbora novega kadra, tako za delodajalca kot tudi za iskalca zaposlitve. Iskalci zaposlitve se soočajo z več težavami, največja med njimi je vsekakor neizkušenost in strah pred delodajalcem.

Da bi premagali strah in se tako bolje predstavili delodajalcu bodo na tokratnem srečanju predstavljene različne vrste zaposlitvenih razgovorov.

Predstavili bodo osebno pripravo in časovno planiranje zaposlitvenega razgovora ter vas seznanili s klasičnimi in nedovoljenimi vprašanji na zaposlitvenem razgovoru.

Udeleženci boste imeli priložnost opazovati oziroma aktivno sodelovati v simulaciji zaposlitvenega razgovora. Delavnico bo vodila Danijela Stojanović, strokovna sodelavka KCUP.

Vsebina delavnice:
- moč prvega vtisa
- vrste in faze zaposlitvenih razgovorov
- kako se pripraviti na razgovor
- klasična in nedovoljena vprašanja na razgovoru
- simulacija zaposlitvenega razgovora

Za udeležbo na delavnici se je potrebno predhodno najaviti na naslov info@kcup.si ali številki 030696228.

Število mest je omejeno, pohitite in si zagotovite udeležbo!