torek, 7. februar 2017 Delavnica kariernega svetovanja za študente BP in UPsi

Študente študijskega programa 1. in 2. stopnje Biopsihologija ter programa Uporabna psihologija obveščamo, da bo na UP FAMNIT v sredo, 22. februarja 2017 od 10. do 13. ure potekala delavnica Kariernega svetovanja.

Delavnico bo vodil Matic Kadliček, univ. dipl. psih.:

Na srečanju se bomo pogovarjali o pomembnih vprašanjih o življenju in delu. O vprašanjih, ki si jih lahko zastavite tukaj in zdaj. Na nekaj izmed teh si boste najbrž lahko odgovorili takoj, ostalo pa pride sproti, kasneje. Nekatera življenjska poglavja pač žal ne morejo mimo lastne izkušnje. Kot veste, pa imajo izkušnje še to nerodno lastnost, da pridejo tik po tem, ko jo potrebujemo. In tudi to je OK.

Nepravega časa ni, je samo napačen prostor.

Prijava je možna do srede, 8.2.2017 s kratkim e-sporočilom na referat@famnit.upr.si.

Vabljeni k udeležbi!