četrtek, 8. september 2016 Darilo vsem študentom in študentkam UP: letni dostop do aplikacije Delo Ekspres

Časopisna hiša Delo podarja vsem rednim študentom Univerze na Primorskem letni dostop do aplikacije Delo Ekspres za pametne telefone, ki uporabnikom omogoča dostop do najpomembnejših dnevnih novic.
S pomočjo aplikacije boste že zgodaj zjutraj obveščeni o najpomembnejših zgodbah tekočega dne, skupaj z vremensko napovedjo in napovedjo kulturnih dogodkov.

Delo Ekspres izhaja od ponedeljka do petka, dvakrat dnevno, ob 6. in 18. uri, ob vikendih in praznikih pa izide le zjutraj. O odmevni novici uporabnika obvesti nemudoma. Vsebine nastajajo v uredništvu časnika Delo.

Ponudba velja od 1. oktobra 2016 do 30. septembra 2017 (za šolsko leto 2016/2017).

Kodo za brezplačen dostop do aplikacije pridobite s klikom na spodnjo povezavo: http://promo.delo.si/ekspresUPR

Navodila za aktivacijo kode aplikacije najdete tu.

Želimo vam prijetno branje!