torek, 21. februar 2012 Banka Koper - Customer Satisfaction University Award

V bližnji prihodnosti se za študente FAMNIT-a obeta tekmovanje/natečaj Customer Satisfaction University Award, ki ga organizira Banka Koper oz. bančna skupina Intesa Sanpaolo.

Namen natečaja je ponuditi študentom priložnost, da s svežimi idejami in svojo kreativnostjo ponudijo nekaj odličnih predlogov, s katerimi bi bančno poslovanje približali predstavam komitentov o idealni banki. Natečaj je obenem priložnost za študente, da pridobijo nova znanja, praktične izkušnje s poslovnega sveta, v domačem in mednarodnem prostoru.

Predstavniki zmagovalnih ekip bodo nagrajeni s trimesečno prakso v Banki Koper z možnostjo naknadne zaposlitve. Poleg tega se bodo udeležili nadaljevanja natečaja na mednarodnem nivoju, kjer se bodo pomerili z zmagovalnimi ekipami drugih bank članic skupine Intesa Sanpaolo. Od tod pa zmagovalce za nagrado čaka še pripravništvo na sedežu Divizije hčerinskih bank v Milanu ali pa poletno šolanje na eni izmed vodilnih italijanskih univerz. Lani je bila med zmagovalci mednarodnega natečaja v Milanu  tudi naša  študentka Mary Servatius.

Več o o samem natečaju  in o prijavi si lahko preberete na strani http://www.banka-koper.si/university_award

Rok za prijavo na natečaj je 20. marec 2012.