torek, 5. september 2023 CREATIVE SHOCK - is a global social business case competition for students /// CREATIVE SHOCK - globalno študentsko tekmovanje s področja socialnega podjetništva

Te zanimajo finančni, marketinški, PR kot tudi strateški problemi?

Pridruži se globalnem študentskem tekmovanju CREATIVE SHOCK - študentsko tekmovanje s področja socialnega podjetništva!

Z organizacijo tekmovanja si organizatorji prizadevajo predstaviti sodelujočim resnične globalne modele socialnega poslovanja in predati znanje o tem, kako se lahko vse tradicionalne poslovne strategije uporabijo pri socialnem podjetništvu in v organizacijah nasploh. Prav tako si prizadevajo izboljšati študentsko strateško razmišljanje s pravimi trženjskimi in upravljalskimi izzivi ter pri tem spodbujati socialno podjetništvo.

Udeleženci morajo v predhodnih krogih rešiti dva primera, najboljših 10 ekip pa se zbere v Vilni v Litvi, kjer rešijo dva končna primera.

Registracija 1. september 2023 - 24. september 2023; (*registracija je brezplačna)

• Prvi predhodni krog 25. september 2023 - 1. oktober 2023
  • Drugi predkrog 2. oktober 2023 - 8. oktober 2023
  • Zadnji konec tedna 23. november 2023 - 26. november 2023

Udeleženci se lahko prijavijo posamezno ali v skupinah s 3-4 člani. Tiste, ki se bodo prijavili kot posamezniki, jih bo razporedila organizacijska ekipa Creative Shock v skupino s 3-4 člani. Individualno prijavljeni udeleženci bodo po koncu prijave naključno razporejeni v ekipe, ki jih sestavljajo 3-4 osebe, ali pa bodo svoje soigralce poiskali v posebni skupini na Facebooku.

• Nagrade:
  • 1. mesto - 3000 €
  • 2. mesto - 1000 €
  • 3. mesto - 500 €

Informacije:

• Spletna stran: https://creativeshock.lt/
  • Facebook: @cretaiveshock.org
  • Instagram: @creativeshock
  • LinkedIn: @creative-shock
  • Youtube: Creative Shock

Creative Shock is a global social business case competition for students. Participants every year are gathered to solve finance, marketing, PR and strategy problems for social businesses.

By organizing this competition, we seek to introduce students to real-life global social business models and to communicate how all traditional business strategies can be applied to social enterprises and organizations, improve students’ strategic thinking by challenging them with real marketing and management problems, promote social business all around the world.

Participants have to solve two social business cases in the preliminary rounds. The best 10 teams gather in Vilnius, Lithuania to solve the two final cases.

Registration September 1, 2023 – September 24, 2023; (*registration fee is free)

• First preliminary round September 25, 2023 – October 1, 2023
  • Second preliminary round October 2, 2023 – October 8, 2023
  • Final weekend November 23, 2023 – November 26, 2023

Participants may apply either individually or in teams of 3-4 members. Those who register as individuals will be assigned to group of 3-4 members by the Creative Shock organizing team. Individually registered participants are randomly assigned to teams consisting of 3-4 people after the end of registration, or you can find you teammates in a dedicated Facebook group.

Prizes:

• 1st place – 3000€
  • 2nd place – 1000€
  • 3rd place – 500€

Get all information on following channels:

• Webpage: https://creativeshock.lt/
  • Facebook: @cretaiveshock.org