četrtek, 16. september 2021 Udeležite se dnevov trajnostne energije 021

Spoštovani.

Vabimo vas, da se udeležite Dnevov trajnostne energije 021, ki jih organizira Borzen ob 20. obletnici svojega delovanja in odprtja trga z energijo v mesecu septembru.

23. 9. 2021 še posebej lepo vabimo na dva aktualna webinarja o energetskih priložnostih zelenega javnega naročanja in delilnikih stroškov energije, kjer bo priložnost tudi za vaša vprašanja in dileme.

Program:

• Zeleno javno naročanje: energetske priložnosti, dr. Boštjan Ferk in izr. prof. dr. Petra Ferk, Inštitut za javno-zasebno partnerstvo (Zoom, 23. 9. 2021, 9:00 - 10:30),
  • Delilniki stroškov energije: nove možnosti v praksi, Niko Natek, Kssena (Zoom, 23. 9. 2021, 11:00 - 12:30).

Na webinarju o energetskih priložnostih zelenega javnega naročanja se boste seznanili s spremembami in številnimi novostmi, ki jih prinaša Uredba o zelenem javnem naročanju. Predstavili vam bomo tudi številne energetske priložnosti za zmanjšanje porabe energije v javnem sektorju. Vabimo vas, da jih spoznamo skupaj in tako s pomočjo vključevanja okoljskih meril v javno naročanje skupaj pripomoremo k zmanjšanju negativnih vplivov javnega sektorja na okolje.

Udeležba na webinarju je brezplačna, a so prijave obvezne. Ne zamudite priložnosti in se brezplačno prijavite tukaj. Prijavite se lahko na enega ali oba webinarja.

Več o dogodkih in prijavah tudi na kontaktnih naslovih: 01 437 98 61 ali 031 717 599 ali na konferenca@trajnostnaenergija.si.

Veselimo se nadaljnjega sodelovanja in srečanja z vami,

ekipa Borzen

*Osnovna dejavnost Borzena je izvajanje gospodarske javne službe dejavnost operaterja trga z elektriko, hkrati je promotor razvoja slovenskega elektroenergetskega trga, kot tudi nosilec Centra za podpore obnovljivih virov energije v skladu z javnim pooblastilom po energetski zakonodaji, na podlagi katere izvaja tudi naloge povezane z informiranjem in ozaveščanjem o učinkoviti rabi energije in obnovljivih virih energije in upravlja spletni portal www.trajnostnaenergija.si.

konferenca@trajnostnaenergija.si
m +386 (0)31 717 599,  t +386 (0)1 437 98 61