četrtek, 11. april 2013 Brezplačno karierno svetovanje!

Načrtujte svojo karierno pot že med študijem!

18. april 2013, s pričetkom ob 16. uri,
Univerza na Primorskem
Fakulteta za humanistične študije
Titov trg 5, Koper,
predavalnica Levant 1 (2. nadstropje).

Univerza na Primorskem v sodelovanju s podjetjem Adecco organizira zadnje brezplačno skupinsko svetovanje v tem študijskem letu na temo načrtovanja karierne poti in pridobivanja novih kompetenc že v času študija.

Na srečanju bodo obravnavane sledeče teme:

• pomen poznavanja samega sebe, svojih ciljev, interesov ter osebnih značilnosti,
  • identifikacija lastnih znanj in dosežkov ter spoznavanje svojih sposobnosti, spretnosti in veščin,
  • pomen kompetenc (kompetenčni portfolio),
  • prehod iz študija v zaposlitev.

Udeleženci se boste na skupinskih srečanjih na interaktiven način preko praktičnih vaj in skupinskih debat seznanili s pomenom pravočasnega načrtovanja karierne poti ter pridobili uporabna znanja, ki vam bodo pomagala pri prehodu iz študija v zaposlitev ter pripomogla k večji konkurenčnosti na trgu dela.

Na vašo željo bodo sledila individualna srečanja, kjer boste s svetovalcem podrobneje pregledali rezultate in pripravili akcijski načrt.

Vabimo vas, da se nam pridružite!

Več informacij:

Blanka Palčič, koordinatorica projekta:
T. ++386  5 611 75 08
e-pošta: blanka.palcic@upr.si